MIEJSKIE USŁUGI KOMUNIKACYJNE w ZGIERZU
Witamy w poniedziałek 22 stycznia,  imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Strona główna

Rozkład Jazdy w Święto Trzech Króli

U W A G A !!!

Dnia 6 stycznia 2018 r., tj. w Święto Trzech Króli, komunikacja miejska w Zgierzu, będzie kursowała według rozkładu jazdy jak w niedziele i  święta.

 

Chwilowa zmiana trasy linii tramwajowych nr 45 i 46.

Drodzy Państwo !!!

Jak poinformował nas Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, w związku z zaplanowanym na dzień 6 stycznia II Biegiem Trzech Króli na terenie Łodzi, w godz. 16:00 do 18:00 ulegną zmianie trasy linii min. 45 i 46.

Linia nr 45 z pętli Zgierz do Placu Kościelnego bez zmian, następnie ul. Wojska Polskiego, Franciszkańską, Kilińskiego, Pomorską i dalej obecną trasą.

Linia nr 46 z pętli Ozorków do Placu Kościelnego bez zmian, następnie ul. Wojska Polskiego, Franciszkańską, Kilińskiego, Pomorską i dalej obecną trasą.

 

Święto Trzech Króli.

Drodzy Pasażerowie, dnia 6 stycznia ulicą Długą, jak co roku przemaszeruje Orszak Trzech Króli.

Przemarsz rozpocznie się zaraz po Mszy Św. około godz 12:30 z pod Kościoła Matki Bożej Dobrej Rady ulicą Długą w kierunku Placu Jana Pawła II pod Kościół Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

W czasie przjścia Orszaku mogą nastąpić drobne utrudnienia w komunikacji na tym odcinku, spowodowane przemarszem licznej grupy osób.

orszak

Opóźnienia na linii nr 6.

Drodzy pasażerowie, informujemy o możliwych opóźnieniach na liniach komunikacji autobusowej na terenie Zgierza i Łodzi, ze względu na trudne warunki na drogach spowodowane opadami śniegu.

Na linii nr 6 opóźnienia do 20 min spowodowane słabą przepustowością na ulicy Szczecińskiej.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.